banner hero image

Facebook reklama

Skvelé cielenie, rôzne typy reklám a široké spektrum použitia. Pomôžeme vám s nastavením a správou vašich reklám na Facebooku, aby ste ich používali efektívne a nevyhadzovali zbytočne peniaze.

 • 12 ročné
  skúsenosti
 • 100+ projektov
  a podpora
 • 20+ klientov
  v správe

Už za 5€ viete osloviť až 3 000 ľudí.

media

Dobre cielená reklama

Cielenie reklám na Facebooku je naozaj skvelé. Vďaka tomu, že táto platforma má detailné informácie o svojich užívateľov, môžete na nich cieliť nie len podľa demografických údajov, ale aj podľa záujmov, koníčkov či záľub.

media

Meranie konverzií

Facebook reklamy umožňujú detailné meranie konverzií, vďaka ktorému viete, ako sa vašim reklamám darí a koľko návštevníkov, zákazníkov či predajov vám prinášajú. Pomôžeme vám ho nastaviť a neskôr aj vyhodnotiť výsledky.

media

Pre hobby projekty, živnostníkov aj firmy

Reklamy na Facebooku môžu pomôcť naozaj každému typu projektov. Chcete, aby vaše obrazy videlo viac ľudí? Chcete na vašu stránku priniesť viac návštevníkov? Chcete viac predávať? Facebook reklamy vám to všetko môžu pomôcť dosiahnuť.

media

Nastavenie a správa reklamy

Pri online reklamných kampaniach je počiatočné nastavenie reklám a ich priebežná správa pre úspech priam kritická. Pomôžeme vám všetko správne nastaviť a následne budeme sledovať reklamy a starať sa o ich beh a výkonnosť.

„Oceňujeme predovšetkým promptné riešenie našich požiadaviek a možnosť dodatočne rozšíriť web o nové funkcie.“

Jaroslav Habovský Landeria www.landeria.sk

Máte záujem? Povedzte nám viac

 • Odpovieme
  do 24 hodin
 • S čím Vám pomôžeme?

  phone.png 0919 29 29 29      
  email.png info@amerys.sk

1 Kontakt
2 Detaily