banner hero image

Instagram reklama

Instagram je sociálna sieť založená na zdieľaní obrázkov a videí, ktorú môžete aj vy využiť na budovanie vzťahu s vašim publikom a propagáciu vašich produktov a služieb. Radi vám s tým pomôžeme.

 • 12 ročné
  skúsenosti
 • 100+ projektov
  a podpora
 • 20+ klientov
  v správe

Priblížte sa vášmu publiku obrázkami a videami

media

Dobre cielená reklama

Instagram je úzko prepojený s Facebookom, vďaka čomu môžete skvelé cielenie Facebook reklám využívať aj pri propagácii na Instagrame. Vyberajte si publikum podľa demografických údajov, záľub, záujmov, koníčkov a mnohých ďalších parametrov.

media

Meranie konverzií

Aj na Instagrame môžete celkom presne merať konverzie vašich reklám. Chcete získať fanúšikov, zvýšiť predaje či získať viac kontaktov na potenciálnych zákazníkov? Vďaka meraniu konverzií budete vedieť, či sa vám to darí alebo nie.

media

Pre hobby projekty, živnostníkov aj firmy

Instagram je skvelým miestom pre najrôznejšie projekty a spoločnosti, od neziskových hobby projektov až po nadnárodné korporácie. Nezáleží na tom, čo robíte. Instagram reklamy vám to pomôžu spropagovať kreatívnym a zaujímavým spôsobom.

media

Nastavenie a správa reklamy

Je rozdiel medzi iba "spustenou" reklamou a správne nastavenou a spravovanou reklamou. Ak chcete reklamy používať efektívne, je potrebné ich počiatočnému nastaveniu a následnej správe venovať dostatočnú pozornosť. Radi vám s tým pomôžeme.

„Oceňujeme predovšetkým promptné riešenie našich požiadaviek a možnosť dodatočne rozšíriť web o nové funkcie.“

Jaroslav Habovský Landeria www.landeria.sk

Máte záujem? Povedzte nám viac

 • Odpovieme
  do 24 hodin
 • S čím Vám pomôžeme?

  phone.png 0919 29 29 29      
  email.png info@amerys.sk

1 Kontakt
2 Detaily