banner hero image

SEO optimalizácia

Získavať nových návštevníkov či zákazníkov dlhodobo a bez platenia ceny za kliknutie? To dokáže jedine kvalitne vykonaná optimalizácia pre vyhľadávače. Radi vám s ňou pomôžeme.

 • 12 ročné
  skúsenosti
 • 100+ projektov
  a podpora
 • 20+ klientov
  v správe

Skvelý dlhodobý zdroj návštevnosti pre váš web

media

Popredné pozície vo vyhľadávaní

Prvú pozíciu vo vyhľadávačoch vám nemôže sľúbiť nikto. Avšak, pokiaľ je vykonávaná systematická optimalizácia pre vyhľadávače, je prakticky isté, že vaše pozície sa budú postupne zlepšovať a dostávať sa na vrchol. Radi vám na tejto ceste pomôžeme.

media

Analýza webovej stránky

Pokiaľ budeme pre vás tvoriť web my, budeme na SEO myslieť už od začiatku. Ak vám už stránku vytvoril niekto iný, radi sa na ňu pozrieme a zostavíme detailnú analýzu, na základe ktorej budeme vedieť, na čom je z pohľadu SEO potrebné zapracovať.

media

Žiadna platba za klik

Hlavnou výhodou SEO optimalizácie je skutočnosť, že za návštevnosť získanú vďaka nej nemusíte platiť. Pri PPC reklamách platíte za každé kliknutie na vašu reklamu, no pri organickej návštevnosti táto povinnosť odpadá.

media

Správa SEO optimalizácie

Optimalizácia pre vyhľadávače nie je jednorazovou záležitosťou. Aj počiatočné aktivity spojené so SEO môžu priniesť nejaké návštevy z vyhľadávačov, no na dosiahnutie naozaj dobrých výsledkov je potrebné SEO aj priebežne sledovať a spravovať.

media

Analýza kľúčových slov

Pre dosiahnutie efektívnych výsledkov SEO optimalizácie je dôležité vedieť, akým jazykom sa vaši zákazníci „rozprávajú“ s vyhľadávačmi. Na začiatku spolupráce vypracujeme analýzu kľúčových slov, ktorú použijeme pri návrhu obsahu webu a ďalších aktivitách.

media

Dlhodobý, ale efektívny výsledok

Optimalizácia pre vyhľadávače je beh na dlhú trať. Výsledky sa prakticky nikdy nedostavia okamžite, no keď sa vám podarí dostať na popredné pozície, budete mať skvelý dlhodobý zdroj návštevníkov pre váš web a zákazníkov pre vaše podnikanie.

„Oceňujeme predovšetkým promptné riešenie našich požiadaviek a možnosť dodatočne rozšíriť web o nové funkcie.“

Jaroslav Habovský Landeria www.landeria.sk

Máte záujem? Povedzte nám viac

 • Odpovieme
  do 24 hodin
 • S čím Vám pomôžeme?

  phone.png 0919 29 29 29      
  email.png info@amerys.sk

1 Kontakt
2 Detaily