banner hero image

Správa a starostlivosť web stránok

Ak chcete mať istotu, že bude váš web fungovať tak, ako má, je potrebné sa oň starať. Radi vám poskytneme naše služby v oblasti správy a starostlivosti o webové stránky a zbavíme vás starostí.

 • 12 ročné
  skúsenosti
 • 100+ projektov
  a podpora
 • 20+ klientov
  v správe

Komplexná starostlivosť o váš web

media

Aktualizácia

Používanie najnovších verzií webových technológií a dodržiavanie aktuálnych štandardov je kľúčové pre bezproblémový chod webu a jeho bezpečnosť. Zabezpečíme priebežnú aktualizáciu vášho webu a všetkých použitých technológií.

media

Poradenstvo

Každý web, e-shop či online projekt je unikátny a je k nemu potrebné tak aj pristupovať. Poskytneme vám odborné poradenstvo, vďaka ktorému budete vedieť, čo je pre váš web najlepšie, ako by ste sa oň mali starať a ako by ste ho mohli vylepšiť.

media

Bezpečnosť

Pri správe vášho webu sa budeme starať aj o jeho bezpečnosť. Použitie najnovších technológií a bezpečnostných techník váš web ochráni, čo spoločne s našimi skúsenosťami v tejto oblasti minimalizuje riziko výskytu bezpečnostných incidentov.

media

Sentry

Na každom vytvorenom webe používame službu Sentry, vďaka ktorej sme schopní odhaliť akúkoľvek chybu či komplikáciu prakticky ihneď a okamžite začať pracovať na jej odstránení. O váš web bude dobre postarané.

„Oceňujeme predovšetkým promptné riešenie našich požiadaviek a možnosť dodatočne rozšíriť web o nové funkcie.“

Jaroslav Habovský Landeria www.landeria.sk

Máte záujem? Povedzte nám viac

 • Odpovieme
  do 24 hodin
 • S čím Vám pomôžeme?

  phone.png 0919 29 29 29      
  email.png info@amerys.sk

1 Kontakt
2 Detaily