banner hero image

Tvorba eshopov

Predávanie na internete nie je iba o technickom riešení vášho e-shopu. Úspech v tejto oblasti závisí aj na vašich produktoch, na marketingu a na mnohých ďalších faktoroch. Avšak, kvalitne vytvorený internetový obchod vám pripraví pevný základ na to, aby ste mohli uspieť.

 • 12 ročné
  skúsenosti
 • 100+ projektov
  a podpora
 • 20+ klientov
  v správe

Eshop, s ktorým nebudete nestrácať čas

Ukážky našej práce

Landeria - internetový obchod

Landeria.sk je prehľadný internetový obchod, ktorý sme pre nášho klienta vytvorili s ohľadom na jednoduchosť, použiteľnosť a prepojenosť s dôležitými systémami.

ZISTITE VIAC

nabytkovekovanie - internetový obchod

Internetový obchod NabytkoveKovanie.eu slúži na predaj nábytkového kovania, ako aj iného tovaru do domácnosti a na stavbu.

ZISTITE VIACEJ

NYC Shoes - internetový obchod

NYCShoes.sk je internetový obchod s topánkami, oblečením a módnymi doplnkami, ktorý sme vytvorili pre nášho klienta.

ZISTITE VIAC

Máte tiež záujem?

CHCEM CENOVÚ PONUKU

Prečo si nechať vytvoriť e-shop u nás?

media

Jednoduchá správa

Správa e-shopu je činnosťou, ktorá je síce potrebná, no každý by ju najradšej nerobil. Preto je náš systém navrhnutý tak, aby bola správa čo najjednoduchšia a aby ste ňou strávili pokiaľ možno čo najmenej času.

media

Optimalizácia pre mobily, tablety a počítače

Podiel predajov cez mobilné zariadenia stále narastá. Preto je nesmierne dôležité, aby sa váš e-shop zobrazil správne aj na mobiloch a tabletoch. Internetové obchody od nás sú optimalizované pre všetky zariadenia.

media

Rýchle načítanie

Pri nákupných rozhodnutiach môžu rozhodovať aj zlomky sekundy. Pomalý e-shop môže odradiť záujemcov o vaše produkty a vás tak pripraviť o potenciálnych zákazníkov. S e-shopom od nás sa vám to však vďaka bleskovému načítaniu nestane.

media

Predávajúci eshop

Samozrejme, to, že váš e-shop bude naozaj predávať a bude ziskový, vám garantovať nemôžeme. To vám nemôže sľúbiť nikto. Avšak, e-shopy od nás sú navrhnuté a vytvorené tak, aby čo najviac podporovali predaje a prispievali k úspechu vášho podnikania.

Prípadné chyby či komplikácie odhalíme ihneď

 

sentry.pngPoužívame službu Sentry, vďaka ktorej budeme o prípadných problémoch s vašim webom vedieť prakticky ihneď. Aj s najlepšie vytvoreným webom sa vždy môže niečo stať, preto sme pripravení a schopní čo najskôr zareagovať.

Čo na to naši klienti?

„Oceňujeme predovšetkým promptné riešenie našich požiadaviek a možnosť dodatočne rozšíriť web o nové funkcie.“

Jaroslav Habovský Landeria www.landeria.sk

Máte záujem? Povedzte nám viac

 • Odpovieme
  do 24 hodin
 • S čím Vám pomôžeme?

  phone.png 0919 29 29 29      
  email.png info@amerys.sk

1 Kontakt
2 Detaily