banner hero image

Tvorba web stránok

Získajte kvalitnú prezentáciu vašich produktov alebo služieb s moderným dizajnom a skvelou funkčnosťou, vytvorenú v súlade s najnovšími technológiami a štandardmi.

 • 12 ročné
  skúsenosti
 • 100+ projektov
  a podpora
 • 20+ klientov
  v správe

Prečo si nechať vytvoriť web stránku u nás?

media

Jednoduchá správa stránky

Vieme, že nie každý človek je odborníkom na administráciu webových stránok. Preto je správa webov od nás naozaj jednoduchá, aby vám nezaberala cenný čas, ktorý tak môžete venovať podstatnejším činnostiam.

media

Predávajúca stránka

Nezáleží na tom, či chcete cez web predávať, informovať vašich potenciálnych zákazníkov, alebo robiť čokoľvek iné. Vaše ciele s vami dôkladne prekonzultujeme a zabezpečíme, aby ich váš nový web naozaj plnil.

media

Optimalizácia pre mobily, tablety a počítače

V dnešnej dobe je naozaj kritické, aby boli webové stránky optimalizované naozaj pre všetky zariadenia. Vďaka použitiu moderných technológií si môžete byť istí, že váš nový web od nás sa zobrazí správne úplne každému.

media

Podľa moderných štandardov

Tvoriť web stránky inak, ako s použitím najnovších webových štandardov, nám príde úplne nezmyselné. Aplikujeme najnovšie štandardy, aby boli weby od nás moderné a plne funkčné nie len teraz, ale aj v budúcnosti.

media

Rýchle načítanie stránky

Ľudia majú radi rýchle webové stránky. Nikto predsa nechce pri obrazovke čakať dlhé sekundy na to, kým sa web načítava. Aj preto kladieme dôraz na rýchlosť načítania, vďaka čomu sú weby svižné a ich návštevníci spokojní.

media

Optimalizácia pre vyhľadávače

Internetové vyhľadávače môžu byť skvelým zdrojom návštevníkov a potenciálnych zákazníkov. Naše weby tvoríme s ohľadom na zaužívané a funkčné SEO praktiky, ktoré vám pomôžu pri snahe o získanie popredných pozícií vo vyhľadávačoch.

Prípadné chyby či komplikácie odhalíme ihneď

 

sentry.pngPoužívame službu Sentry, vďaka ktorej budeme o prípadných problémoch s vašim webom vedieť prakticky ihneď. Aj s najlepšie vytvoreným webom sa vždy môže niečo stať, preto sme pripravení a schopní čo najskôr zareagovať.

Ukážky našej práce

Budovum - stavebná spoločnosť

Pre Budovum.sk sme vytvorili jednoduché a prehľadné firemné webové stránky optimalizované pre všetky typy zariadení.

ZISTITE VIAC

Kuchyne Janoštin

Web Kuchyne Janoštin sme pre nášho klienta vytvorili s ohľadom na krásny dizajn, prehľadnosť, jednoduchú správu a optimalizáciu pre všetky zariadenia.

ZISTITE VIAC

PSD HTML - kódovanie z PSD do HTML

Stránka PSDHTML.sk slúži na prezentáciu webdizajnových služieb spoločnosti a získavanie nových zákazníkov prostredníctvom kontaktného formulára.

ZISTITE VIAC

Stroje Bágre - predaj náhradných dielov

Pre StrojeBagre.sk sme vytvorili kvalitné firemné webové stránky s rozsiahlou databázou produktov a jednoduchým administračným rozhraním.

ZISTITE VIAC

„Oceňujeme predovšetkým promptné riešenie našich požiadaviek a možnosť dodatočne rozšíriť web o nové funkcie.“

Jaroslav Habovský Landeria www.landeria.sk

Máte tiež záujem?

CHCEM CENOVÚ PONUKU

Ako bude naša spolupráca prebiehať

Analýza vašich cieľov a potrieb

Cieľ vášho webu by mal byť známy ešte pred začiatkom samotnej práce na jeho dizajne, obsahu a funkcionalite. Vykonáme dôkladnú analýzu vašich cieľov a potrieb, aby ich váš nový web naozaj napĺňal. Počas následnej tvorby weby urobíme všetko pre to, aby sme vaše predstavy buď "iba" splnili, alebo ešte vylepšili a posunuli na vyššiu úroveň.

Vytvorenie grafického návrhu

Pokračovať budeme vytvorením grafického dizajnu vášho nového webu, internetového obchodu či webovej aplikácie. Pri tvorbe vzhľadu stránky sa budeme snažiť vyhovieť vašim predstavám, no zároveň budeme myslieť na užívateľskú prívetivosť a dizajnový štýl, ktorý je pre vašu oblasť podnikania vhodný.

Naprogramovanie a úprava redakčného systému

Funkčnosť webov od nás zabezpečuje redakčný systém s pokročilou funkcionalitou. Ten upravíme tak, aby spĺňal vaše požiadavky, a v prípade potreby doprogramujeme dodatočné funkcie, ktoré jadrom nášho systému nie sú štandardne podporované.

Príprava obsahu a jeho pridanie do systému

Obsah je jednou z najdôležitejších súčastí webu. Pre váš projekt preto pripravíme špičkový textový obsah, ktorý vašim návštevníkom predstaví vašu víziu, ako aj vaše produkty či služby. Na tvorbe textu s vami budeme úzko spolupracovať a v prípade záujmu si môžete, samozrejme, obsah zabezpečiť aj sami. Po zhotovení obsahu ho "nahodíme" do systému, vďaka čomu bude váš nový web už prakticky plne funkčný.

Komplexné testovanie a odovzdanie webu

Pred úplným odovzdaním bude finálna verzia vášho webu komplexne otestovaná, vďaka čomu sa preverí jej funkcionalita a skontroluje jej dizajn. Ak niečo nie je v stopercentnom poriadku, pri testovaní to odhalíme a opravíme. Následne vám bude odovzdaný váš nový, plne funkčný web dotiahnutý do úplného detailu.

Konzultácie, správa a internetový marketing

Odovzdaním webu môže spolupráca medzi nami skončiť, ale nemusí. Radi vám pomôžeme aj pri správe vašich nových webových stránok a jej propagácii prostredníctvom rôznych foriem internetového marketingu. Pomôžeme vám z vášho webu vytiahnuť maximum a naozaj naplniť ciele, ktoré sme stanovili na začiatku.

Máte záujem? Povedzte nám viac

 • Odpovieme
  do 24 hodin
 • S čím Vám pomôžeme?

  phone.png 0919 29 29 29      
  email.png info@amerys.sk

1 Kontakt
2 Detaily