banner hero image

Webové aplikácie

Tvorba webových aplikácií je vo všeobecnosti náročnejšia, ako napríklad tvorba klasických webov. Avšak, vždy nás teší predstava, že to, čo pre vás vytvoríme, bude v budúcnosti používať množstvo spokojných užívateľov. Pomôžeme vám pretvoriť váš nápad na realitu.

 • 12 ročné
  skúsenosti
 • 100+ projektov
  a podpora
 • 20+ klientov
  v správe

Komplexná aplikácia? Trúfame si na všetko!

media

Riešenie na mieru

Webová aplikácia bude vytvorená podľa vašich predstáv a požiadaviek, a to do poslednej bodky. Chceme, aby vaša aplikácia fungovala presne tak, ako si prajete, a urobíme všetko pre to, aby to tak aj bolo.

media

Prepojenie služieb

Vyžaduje vaša webová aplikácia prepojenie s ďalšími online službami? Nech už ide o platobné brány, fakturačné nástroje, splátkový predaj alebo akékoľvek iné služby, postaráme sa o to.

media

Jednoduchá správa

Pri návrhu webových aplikácií je potrebné myslieť aj do budúcna, kedy môžu kvôli vysokému počtu užívateľov aj jednoduché administratívne úkony zabrať obrovské množstvo času. S nami sa vám to však nestane, pretože jednoduchosť správy je pre nás prioritou.

media

Bezpečnosť

Webové aplikácie jednoducho musia byť bezpečné a stabilné, aby boli schopné odolať náporu vysokého počtu užívateľov a prípadným útokom. Bezpečnosti venujeme vysokú pozornosť, aby ste sa o vašu aplikáciu vôbec nemuseli báť.

Prípadné chyby či komplikácie odhalíme ihneď

 

sentry.pngPoužívame službu Sentry, vďaka ktorej budeme o prípadných problémoch s vašim webom vedieť prakticky ihneď. Aj s najlepšie vytvoreným webom sa vždy môže niečo stať, preto sme pripravení a schopní čo najskôr zareagovať.

Ukážky našej práce

Aukcie pohľadávok

Pre AukciePohladavok.sk sme vytvorili webovú aplikáciu umožňujúcu predaj a kúpu pohľadávok jednoduchým spôsobom.

ZISTITE VIAC

Auto-motory: Predaj použitých motorov

Na adrese Auto-motory.sk prevádzkuje náš klient web s obsiahlou databázou náhradných motorov pre širokú škálu vozidiel.

ZISTITE VIAC

Máte záujem? Povedzte nám viac

 • Odpovieme
  do 24 hodin
 • S čím Vám pomôžeme?

  phone.png 0919 29 29 29      
  email.png info@amerys.sk

1 Kontakt
2 Detaily